HABERLER


 

Transfer Hizmetleri

Türk Misafirperverliğinin Yeni Nesliyle Tanışın...

  Özel misafirlerinizde unutulmuyor. İş ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde özel ve lüks bir aracın keyfine varmak isterseniz, tercihinize göre araç temini sağlanabiliyor. Belirli şehirlerde sunulan bu hizmet, ayrıcalıklı tatilin keyfini doyasıya yaşatıyor. Dilerseniz Uçak kapısında karşılama yapılarak CIP hizmet sunuluyor.   Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, konaklama, araç kiralama, transfer, vize, tercüman gibi tüm taleplerinize tek yerden cevap bulabilmek için kurumsal hizmetler konusunda firmanıza özel şartlarda hazırlanan teklifimizi talep ediniz. İş seyahatlerinizde sizin adınıza tüm detayları düşünecek ve her zaman en uygun, en doğru çözümleri sağlayacak olan uzman ekibimiz, firmanızın seyahat alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

  Turistik amaçlı gelen misafirlerimiz için Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri istenilen araç türüne göre sağlanıyor. Münferit veya Grup misafirlerimiz için her şeyin en iyisi düşünülüyor.

  VIP misafirlerimizde unutulmuyor. İş ya da tatil amaçlı seyahatlerinizde özel ve lüks bir aracın keyfine varmak isterseniz, tercihinize göre araç temini sağlanabiliyor. Belirli şehirlerde sunulan bu hizmet, ayrıcalıklı tatilin keyfini doyasıya yaşatıyor.