HABERLER


 

Gemi Turları

Hayatınıza İz Bırakacak Bir Tur İçin...

  YURT DIŞINDA dünyanın en büyük tur operatörlerinin acenta üyelikleri ile sizlere hizmet sunuyoruz. Yurtdışı seyahatlerinizde 5, 4, 3 yıldızlı otel konaklamalarınızda sizlere anlaşmalı olduğumuz 8000'i aşkın otelde standart fiyatlar üzerinden %20 ye varan indirimli fiyatlar sunuyoruz.JOLLY , ETS , TATILBUDUR ve PRONTO TUR acenta üyelikleri ile sizlere hizmet sunuyoruz. Dünyanın en büyük sehirlerinde (Paris, Londra,Amsterdam, Barselona, Roma, Madrid, Floransa, Prag, Viena, Venedik, Istanbul) her bütçeye uygun otel rezervasyonları tarafımızdan yapilir. Ayrica havaalanından otelinize transferiniz ve günübirlik turlar da sistemimizde mevcuttur.

  Türkiye genelinde çeşitli dernek ve arkadaş gruplarının yurtiçi turlarını da başarıyla organize etmektedir. Turizmde yılların getirdiği acente deneyimi ve farklı tur hizmeti ile yarattığımız müşteri memnuniyeti bizi güneyin en güvenilir ve saygın acentelerinden biri konumuna getirmiştir.

  Balayınızı yada tatilinizi siz seçin, biz gerçekleştirelim. Dünyada yer alan ünlü bölgeler, oteller, termal ve sağlıklı yaşam merkezleri, macera programları ve daha birçok organizasyonlar için münferit rezervasyonlar.