HABERLER


 

Hakkında

Birincil hedefi, siz değerli müşterilerimize, kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermek olan YİDAR TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ; resmi olarak "02.11.2009" tarihinde kuruldu ve "ADİGE TRAVEL" adıyla TURSAB tarafından onaylandı.Mutluluğunuz için her türlü isteğinizi sizin adınıza çözmeyi görev bilen YİDAR; kongre organizasyonları, uçak bileti, turlar, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, vize ve uluslararası eğitim danışmanlığı gibi alanlarda, sektördeki en iyi hizmeti sunma prensibini aynı kalite anlayışı ile sürdürmektedir.

Bünyesinde barındırdığı 20 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahip profesyonel kadrosu ile turizm ve organizasyon sektörlerindeki önemini günden güne arttırarak, takipçi değil lider firma olmanın gereklerini yerine getirmektedir.

Deneyimli ekibi ile YİDAR, misafirlerine turizm ve organizasyon alanında ihtiyaç duyacakları her konuda en iyi hizmeti vermekten onur duymaktadır. Başarmaya odaklanış ekibimizin en büyük özelliği, olası aksaklıklara karşın tedbiri önceden alacak tecrübeye sahip olmasıdır.