HABERLER


 

Konaklama

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Evinizde Hissedin...

  Yurt içi ve Yurt dışındaki anlaşmalı otellerle sizlere en iyi konaklama hizmetini sunuyoruz. Tercih ettiğiniz oteli belirleyin, sizin adınıza rezervasyonunuzu yapalım. Size, sadece keyifli bir tatilin unutulmaz anıları kalsın.  Konforunuz için gereken tüm birikim ve tecrübeye sahip ekibimiz, tercihlerinize, beklentilerinize uygun en ekonomik ve en güvenilir biçimde, yurt içi ve yurt dışı konaklamalarınızda, kusursuz hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

  Yurt dışından gelen Şirket misafirlerinize Türkiye deki otellere, Yurt dışına gidecek olan Şirket yetkililerinize Yurt dışındaki otellere en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunuyoruz. Uluslararası ticaretin önemli ayaklarından biri olan Yurt Dışı konaklama ihtiyacı, Yidar Turizm'in size ve değerli müşterilerinize sunduğu eşsiz olanaklarla, sizin için artık bir sorun olmaktan çıkacaktır.

  Yidar Turizm Acentası, güleryüzlü, dinamik, dürüst, profesyonel kadrosu ve sınırsız müşteri memnuniyeti anlayışı ile Konaklama hizmetlerinde de çağdaş standartlarda hizmet veren bir kuruluştur.